Mūsu misija un vērtības

Mūsu misija

Mūsu misija ir radīt gardus, prieka pilnus mirkļus, kas pieejami ikvienam.

Tas ir mūsu unikālais veids kā, vienkārši darot savu darbu no sirds, mēs veicinām kopības sajūtu. Viesi bauda mūsu ēdienu ar prieku, jo gatavojam gardas maltītes viņiem ērtās atrašanās vietās un darbalaikos, par draudzīgām cenām. Mēs darām visu, lai viesiem spētu piedāvāt ātru apkalpošanu, plašu izvēli un katram īpaši piemērotu piedāvājumu visaugstākajā kvalitātē. Mēs ne vien pagatavojam maltīti, bet arī radām labsajūtas pilnus brīžus, nodrošinot mūsu viesiem viesmīlību, atvērtību un prieku, ko viņi novērtē un mīl.

Mūsu vērtības

Mūsu zīmols ir un vienmēr ir bijis balstīts uz mūsu pamatvērtībām, kas nosaka, kas mēs esam un kā vadām uzņēmumu un mūsu restorānus.

Ik dienu, paliekot uzticīgi savām vērtībām gan mazu, gan lielu lēmumu pieņemšanā, mēs apliecinām, ka McDonald’s® ir zīmols , kuram var uzticēties kā mūsu darbinieki, tā viesi, kurus apkalpojam.

McD_OurValues_Serve_RGB

Apkalpošana

Mūsu viesi un darbinieki ir mūsu prioritāte.

McD_OurValues_Inclusion_RGB

Iekļaušana

Mūsu durvis vienmēr ir atvērtas ikvienam.

McD_OurValues_Community_RGB

Sabiedrība

Mēs esam labi kaimiņi un lieliski kolēģi.

McD_OurValues_Integrity_RGB

Godīgums

Mēs rīkojamies godprātīgi.

McD_OurValues_Family_RGB

Ģimene

Kopā mēs kļūstam labāki.

Visi uzņēmuma lēmumi tiek pieņemti balstoties uz mūsu vērtībām, jo rīcība ir daudz svarīgāka par vārdiem!

Mūsu stratēģija

Mūsu atjaunotā stratēģija ir balstīta virzībā uz lielisku restorānu vadību un mūsu darbinieku iedrošināšanu uz sasniegumiem.

Mūsu darba prioritāte ir apmierināt viesu vajadzības, ko varam veikt, izmantojot savas stiprās puses. Mēs pilnveidojam savu darbinieku prasmes, lai viesi jūtas laipni gaidīti, novērtēti un kļūtu par daļu no McDonald’s® kopienas. Mēs dzīvojam saskaņā ar savām vērtībām ik dienu, un esam apņēmušies veicināt drošu, cieņpilnu un iekļaujošu darba vidi, nodrošinot kvalitatīvas darba vietas un iespējas visiem.