Viss par mūsu ēdienu

Kvalitāte

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu uzticību, tādēļ droši un ar lepnumu varam teikt, ka mūsu misija ir kļūt par tādu McDonald’s®, kādu tu to vēlies redzēt. Mēs vienmēr strādājam pie tā, lai ēdienos izmantoto produktu un to pagatavošanas kvalitāte tikai augtu. Un, kad redzam prieka mirkļus, ko spējam sniegt tev un tavai ģimenei, tas patiesi iepriecina arī mūs.

100% LIELLOPU GAĻA

Mūsu liellopu gaļas kotletes tiek gatavotas no augstvērtīgas 100% liellopu gaļas, kas tiek iegūta no Eiropas saimniecībām. Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes muskuļaudu gaļu bez kauliem no sānu gabala, priekšējās vai pakaļējās ceturtdaļas.

100% VISTAS FILEJAS GAĻA

Mēs izmantojam tikai vistas filejas gaļu – gan burgeros, gan Chicken McNuggets™. Kādēļ tas ir svarīgi? Tādēļ, ka garšīgi ēdieni, kas pagatavoti no kvalitatīvām sastāvdaļām, ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm.

SARKANI, SULĪGI TOMĀTI

No sēklām līdz gataviem augļiem – mūsu tomāti tiek audzēti, ievērojot augstākos lauksaimniecības standartus. Tāpēc varam būt droši, ka mūsu sulīgie un augstvērtīgie tomāti ir audzēti veselīgi un rūpīgi.

SVAIGAS SALĀTLAPAS UN SĪPOLI

Mūsu gardo burgeru pagatavošanai visos McDonald’s® restorānos tiek izmantoti paši labākie un kraukšķīgākie salāti, kam piemīt maiga garša, un aromātiski augstākās kvalitātes sīpoli.

IZCILA KAFIJA

Mūsu īpašais espreso tiek pagatavots no augstākās kvalitātes kafijas pupiņu maisījuma, kas tiek atlasītas no ekoloģiski ilgtspējīgām Lietusmežu alianses sertificētām saimniecībām.