Viss

PAR MŪSU ĒDIENU

Parunāsim par kvalitāti

Kā restorāns varam lepni teikt, ka Jūs esat visu mūsu lēmumu pamatā – bez Jums nebūtu arī mūs. Tādēļ par savu misiju esam izvirzījuši kļūt par tādu McDonald’s®, kādu vēlaties redzēt Jūs. Tādu, kas apņēmies nemitīgi uzlabot ēdienu pagatavošanas un tajos izmantoto sastāvdaļu kvalitāti. Tādu, kas saprot, ka viss, kas nāk par labu Jums un Jūsu ģimenei, nāk par labu arī mums.

100 % LIELLOPU GAĻA

Mūsu liellopu gaļas kotletes tiek gatavotas no augstvērtīgas 100% liellopu gaļas, kas tiek iegūta no Eiropas saimniecībām. Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes muskuļaudu gaļu bez kauliem no sānu gabala, priekšējās vai pakaļējās ceturtdaļas.

100 % VISTAS FILEJAS GAĻA

Mēs izmantojam tikai vistas filejas gaļu – gan burgeros, gan Chicken McNuggets™. Kādēļ tas ir svarīgi? Tādēļ, ka garšīgi ēdieni, kas pagatavoti no kvalitatīvām sastāvdaļām, ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm.

SARKANI, SULĪGI TOMĀTI

No sēklām līdz gataviem augļiem – mūsu tomāti tiek audzēti saskaņā ar augstākajiem lauksaimniecības standartiem. Tāpēc varam būt droši, ka mūsu sulīgie un augstvērtīgie tomāti tiek audzēti veselīgā veidā.

SVAIGAS SALĀTLAPAS UN SĪPOLI

Mūsu gardo burgeru pagatavošanai visos McDonald’s® restorānos tiek izmantoti paši labākie ledus salāti, kuriem piemīt maiga garša un kraukšķīga konsistence, un protams augstākās kvalitātes sīpoli.

IZCILA KAFIJA

Mūsu īpašais espreso tiek pagatavots no augstākās kvalitātes kafijas pupiņu maisījuma, kas tiek atlasītas no ekoloģiski ilgtspējīgām, Lietus mežu alianses sertificētām saimniecībām.