Vide

Draudzīgi dabai

McDonald’s® dzīvo un strādā saskaņā ar savām vērtībām – atbildība, atvērtība, uzlabojumi un integrācija.

Atbildība

McDonald’s® apņemšanās ir strādāt cilvēku, nozares un planētas labā. Mēs vienkāršojam sastāvdaļas un rūpējamies par uzturvērtību, mazinām atkritumu radīto ietekmi, kā arī veicinām ilgtspējīgu un humānu izejvielu sagādi nozarē. Esam labs darba devējs miljoniem cilvēku un palīdzam tiem, kuriem tas vajadzīgs visvairāk, kopā ar mūsu labdarības organizāciju Ronald McDonald House Charities.

Atvērtība

McDonald’s® ir universāls un demokrātisks zīmols, kā tāds labi pazīstams visā pasaulē. Laipni uzņemam jebkuras kultūras, vecuma un izcelsmes klientus, ar prieku ieguldot cilvēkos, kuri palīdz mums kļūt vēl labākiem.

Uzlabojumi

Mēs nekad neapstājamies pie sasniegtā – nepārtraukti ieviešam jauninājumus un virzāmies uz priekšu. No mūsu sākotnējā uzņēmējdarbības modeļa līdz caurbraucamu restorānu idejai un Happy Meal™ izgudrošanai – katru dienu mēs tiecamies savu darbu paveikt aizvien labāk.

Integrācija

McDonald’s® ir gājis tālu ceļu, lai iekļautos vietējā kultūrā. Mūsu restorānu īpašnieki parasti ir vietējie cilvēki, un to darbinieki dzīvo pavisam netālu, savukārt mēs labprāt palīdzam saviem klientiem un darbiniekiem, īstenojot neskaitāmas vietēja mēroga programmas.

Vide un ilgtspēja

Lai nodrošinātu augstāku energoefektivitāti un parādītu, kā rūpējamies par apkārtējo vidi, mēs visos restorānos esam izstrādājuši, ieviesuši un šobrīd īstenojam īpašas energovadības sistēmas rīcībpolitiku. McDonald’s® Baltijā ir saņēmis ISO 50001 sertifikātu, kas apliecina mūsu apņemšanos uzraudzīt apkures, elektrības un gāzes patēriņu mūsu restorānos. Mēs esam atraduši iespējas samazināt elektroenerģijas patēriņu un iespēju robežās esam uzlabojuši sava darba kvalitāti un uz vidi atstāto ietekmi.

Visi produkti un iepakojumi tiek iegādāti no McDonald’s® apstiprinātiem piegādātājiem, kuri strādā saskaņā ar ES standartiem. Gofrēto kartonu un eļļu savāc un reģenerē trešās puses piegādātājs.

Sabalansētas izvēles iespējas un informācija par uzturvērtību

Pēdējo gadu laikā esam samazinājuši sāls, nātrija, cukura un piesātināto taukskābju daudzumu mūsu ēdienos, neietekmējot to garšu. Tāpat esam samazinājuši dažu ēdienkartē esošo ēdienu kaloriju daudzumu.

Kopš 2018. gada visos bērniem paredzētajos reklāmas materiālos ir attēlotas tikai izvēles iespējas ar augļiem un dārzeņiem.

McDonald’s® komunicē ar klientiem pēc iespējas atklātā veidā. Informācija par uzturvērtību ir uzdrukāta uz iepakojumiem un paplāšu reklāmām, kā arī papildu informāciju var saņemt no apkalpošanas zonas darbiniekiem.

Mūsu darbinieki

2018. gadā McDonald’s® Baltijā radīja vairāk nekā 100 jaunu darba vietu. Mūsu darbiniekiem ir pieejamas augsta līmeņa apmācības un attīstība, bet mūsu kvalifikācijas iespējas un programmas ir starp labākajām nozarē.

Veselība un drošība

McDonald’s® restorāni ir starp drošākajiem visā pasaulē. Mūsu vērienīgie veselības un drošības pasākumi ietver restorānu riska novērtējumus, evakuācijas plānus, rotaļu zonas sertifikāciju un riska novērtējumus, ugunsgrēka evakuācijas apmācības, RAKPK, regulārus pārtikas drošības auditus un neatkarīgu trešo pušu veiktas mikrobioloģiskās pārbaudes.