“McDonald's” brīdina par krāpniecību –
viltus konkursiem un piedāvājumiem

“McDonald’s” informē par viltus konkursiem un viltus maltīšu piedāvājumu, kas pašlaik Latvijā tiek izplatīti it kā “McDonald’s” vārdā. Tā ir viltus aktivitāte ar mērķi apkrāpt iedzīvotājus.

Pēdējo nedēļu laikā “McDonald’s” vārdā ir parādījušies vairāki viltus konti sociālajos tīklos Instagram un Facebook, kas piedāvā lielos maltīšu komplektus par ļoti zemu cenu. Lai iegūtu maltīti, iedzīvotāji tiek aicināti sniegt informāciju, ievadot personas datus, kā arī veikt priekšapmaksu. Tā ir krāpnieciska darbība, kuras mērķis ir iegūt iedzīvotāju naudu, un maltītes netiek piegādātas.

“McDonald’s” atgādina, ka:

  • “McDonald’s” maltītes var pasūtīt tikai trīs veidos – restorānā, oficiālajā “McDonald’s” mobilajā lietotnē vai ar “McDonald’s” piegādes partneru “Wolt” un “Bolt” starpniecību.
  • Visas “McDonald’s” organizētās akcijas un piedāvājumi parādās vienīgi oficiālajā Latvijas “McDonald’s” mājaslapā mcdonalds.lv.
  • Uzmanīgi pārbaudiet interneta vietnes, uz kurām ved akciju un piedāvājumu reklāmas.
  • Ja jums šķiet, ka esat saskāries ar šādu krāpniecisku darbību, sazinieties ar atbildīgajām iestādēm – policiju un banku.
“McDonald’s” jau ir informējis atbildīgās iestādes un pieprasījis bloķēt krāpniecisko saturu platformās, tomēr krāpnieciskās aktivitātes turpinās.