Jūsu pasūtījums ir piegādāts!

McDelivery™ ir klāt.

McDelivery™️

Priecājies – mums ir pārsteidzošas ziņas!

McDonald’s® ir sācis sadarbību ar Bolt Food un Wolt, lai visas iecienītās McDonald’s® maltītes un uzkodas būtu ērti pieejamas tavās mājās.

Lejuplādē Bolt Food lietotni jau šodien!

Lejuplādē Wolt lietotni jau šodien!

Apmierini savu ziņkāri un lejupielādē lietotnes Wolt un Bolt Food, ievadi savu atrašanās vietu un pārbaudi, vai tava dzīvesvieta atrodas piegādes rādiusā. Nieka 20 minūtes, lai saņemtu pasūtījumu pie savām durvīm, – nu tavas iecienītās McDonald’s® maltītes nekad vairs nebūs pārāk tālu!

Seko mūsu Facebook lapai, lai uzzinātu visas jaunākās ziņas par McDelivery™.

Biežāk uzdotie jautājumi

McDelivery™ darbojas, izmantojot trešo pušu lietotnes, kas aprēķina attālumu līdz tuvākajam McDonald’s® restorānam. Piegādes attālums ir ierobežots. Kā pārbaudīt, vai atrodaties McDelivery™ piegādes zonā? Lejupielādējiet lietotni Wolt vai Bolt Food, pievienojiet savu adresi un meklējiet McDonald’s®. Ja lietotnē neatrodat mūsu restorānu, tas nozīmē, ka McDelivery pakalpojums šajā apgabalā nav pieejams.

McDonald’s® vienmēr cenšas nodrošināt saviem klientiem visaugstākās kvalitātes maltīti. Šī iemesla dēļ mūsu mērķis ir apkalpot klientus 20 minūšu laikā pēc pasūtījuma. Tas nodrošina, ka ēdiens joprojām ir silts un labā kvalitātē. 20 minūšu mērķis ir tas, kas nosaka McDelivery™ izvēlēto rādiusu.

Izmantojot piegādes pakalpojumus, mēs vēlamies sniegt saviem viesiem vislabāko iespējamo ēdiena kvalitāti, tāpat kā mēs to darām savos restorānos, tāpēc piegādes lietotnē esam izņēmuši dažus no mūsu produktiem, lai būtu droši, ka katrs pasūtījums atbilst mūsu standartiem.

Bolt Food un Wolt pieņem tikai bezskaidras naudas maksājumus, piemēram, bankas kartes. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar Wolt un Bolt Food klientu apkalpošanas dienestiem.

Diemžēl mūsu mobilās aplikācijas piedāvājumiem nevar izmantot piegādes pakalpojumu, jo piegāde tiek veikta, izmantojot lietotnes Wolt un Bolt Food, nevis McDonald’s® aplikāciju.