You are here

Vistu olas

Olas no vistām, kas netiek turētas krātiņos

Vairākos mūsu ēdienos tiek izmantotas olas – gan kā produktu sastāvdaļa, gan veselā veidā, piemēram, brokastu burgeros. Mēs lepojamies ar to, ka izmantojam olas tikai no tādām vistām, kas nav augušas un uzturētas krātiņos, tādēļ veidā nodrošinot dzīvnieku labturības standartus.

Piegādātāju veiktā produktu sagatavošana

Mēs rūpīgi izvērtējam visu McDonald’s izmantoto izejvielu izcelsmi. Mūsu restorānos ir svarīgi nodrošināt viesiem nemainīgu un pastāvīgu pieredzi, tādēļ, atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem, mēs cieši uzraugām katru sagatavošanas procesa soli no radīšanas procesa, uzglabāšanas, transportēšanas līdz pat sagatavošanas brīdim kādā no mūsu restorāniem. 

Dzīvnieku labturība

Mums ir svarīgi, no kādām vistām nāk olas, tādēļ tās mums piegādā tikai McDonald’s apstiprināti piegādātāji. Lai iegūtu mūsu apstiprinājumu, piegādātājiem ir jāiekļaujas plašā un integrētā piegādes ķēdē, kas ļauj nodrošināt pilnīgu visu vistu audzēšanas aspektu kontroli, ieskaitot putnu barošanu un labturību. Mēs regulāri apmeklējam mūsu piegādātājus, lai pārliecinātos, ka vistām ir nepieciešamā kustību brīvība, tiek nodrošināta barība un svaigs dzeramais ūdens. Mūsu vistu barību rūpīgi izstrādājuši pieredzējuši barības speciālisti, un tādējādi visām vistām tiek nodrošināta sabalansēta un barības vielām bagāta barība. Tās pamatā ir graudaugu, sojas pupu, augu eļļas, vitamīnu un minerālvielu organiska kombinācija, taču tajā nav pilnīgi nekādu antibiotiku. Visi mūsu uzticamie piegādātāji veic regulāras pārbaudes, ievērojot Eiropas veselības un pārtikas drošības standartus.