You are here

Vistas gaļa

Vai kādreiz esat domājis par to, kā tiek sagatavota mūsu vistas gaļa?

Mūsu vistas gaļas ēdieni tiek gatavoti, izmantojot atšķirīgas metodes un tādējādi piedāvājot jums izvēles iespējas atbilstoši jūsu gaumei. Piemēram, mūsu Chicken McNuggets tiek gatavoti no 100% vistas filejas, kurai tiek pievienots nedaudz garšvielu. Baltā gaļa vispirms tiek samalta, formēta un panēta panējumā ar īpašām garšvielām - tādējādi tiek iegūta kraukšķīga ārpuse un gardi sulīga iekšpuse. Ja nu jūs tas interesē, panējumā mēs izmantojam kviešu un kukurūzas miltus, raugu un garšvielas. 

Savukārt McChicken ir mūsu leģendārais vistas gaļas burgers. To veido svaigi cepta maizīte ar vistas gaļu, ledus salātiem un nedaudz majonēzes. Vistas gaļai tiek izmantota 100% fileja ar nedaudz garšvielām un kraukšķīgu panējumu.

Ja nu jums nepatīk kraukšķīgas garoziņas, jums varētu patīkt mūsu Cēzara salāti, kuros izmantota 100% vistas gaļa garšvielu panējumā. Jūs varat izvēlēties kraukšķīgās vai grilētas vistas Cēzera salātus.

Piegādātāju veiktā produktu sagatavošana

Mēs ārkārtīgi nopietni izturamies pret visu McDonald’s izmantoto izejvielu izcelsmi. Lai nodrošinātu visu mūsu kvalitātes standartu ievērošanu, mēs cieši uzraugām katru sagatavošanas procesa soli. Neregulāras formas produkti tiek brāķēti, jo tikai tā mūsu restorānos iespējams nodrošināt nemainīgu un pastāvīgu klientu pieredzi. Produkti tiek panēti un iepriekšapcepti to izgatavošanas vietā, pēc tam strauji sasaldēti līdz -18˚C temperatūrai, un šādā temperatūrā visi vistas gaļas produkti tiek uzglabāti līdz pat sagatavošanas brīdim kādā no mūsu restorāniem. 

Dzīvnieku labturība

Visu vistas gaļu mums piegādā McDonald’s apstiprināti piegādātāji. Lai gūtu mūsu apstirpinājumu, piegādātājiem ir jāiekļaujas plašā un integrētā piegādes ķēdē, kas ļauj nodrošināt pilnīgu visu vistu audzēšanas aspektu kontroli, ieskaitot putnu barošanu un labturību. Mēs regulāri apmeklējam musu piegādātājus, lai pārliecinātos, ka vistām ir nepieciešamā kustību brīvība, tiek nodrošināta barība un svaigs dzeramais ūdens. Mūsu vistu barību rūpīgi  izstrādājuši pieredzējuši barības speciālisti, un tādējādi  visām mūsu vistām tiek nodrošināta sabalansēta un barības vielām bagāta barība. Tās pamatā ir graudaugu, sojas pupu, augu eļļas, vitamīnu un minerāvielu organiska kombinācija, taču tajā nav pilnīgi nekādu antibiotiku. 

Vidēji vistas izaudzēšanai nepieciešamas 50 dienas. Visi mūsu uzticamie piegādātāji veic regulāras pārbaudes, savukārt veterināro standartu ievērošanu saskaņā ar Eiropas veselības un pātikas drošības standartiem kontrolē kautuves.