You are here

Mīti par Happy Meal

›   "Happy Meal veicina bērnu aptaukoŠanos"

Vairāk nekā 60% no Happy Meal komplektiem nepārsniedz bērniem pieļaujamo taukvielu normu. Mūsu Happy Meal ēdienkarte piedāvā izvēlēties proteīniem bagātu silto ēdienu, papildināt to ar burkānu nūjiņām vai kartupeļiem frī, ar dzērienu un jebkuru saldo ēdienu. Piemēram, Happy Meal ar 4 Chicken McNuggets, kartupeļiem frī, ūdeni un jebkuru saldo ēdienu nepārsniedz vienu trešdaļu no jūsu bērna kaloriju normas. 

›   "McDonald’s piedāvā tikai ar cukuru saldinātus dzērienus"

Mēs piedāvājam 10 dzērienu izvēli, un ikvienā Happy Meals komplektā iespējams izvēlēties ar cukuru nesaldinātu vai cukuru nesaturošu dzērienu. Dzērieni bez cukura ir Coca-Cola Zero ar mākslīgajiem saldinātājiem, kā arī augļu sula, Bonaqua dabīgais minerālūdens un piens Rasēns bez piedevām vai ar zemeņu garšu. 

›   "Happy Meal komplekti vienmēr ir vienādi"

Lai jūsu bērnam nodrošinātu atšķirīgus proteīnu avotus, ikviens Happy Meal komplekts piedāvā izvēlēties vai nu vistas vai liellopa gaļu. Piedevām, bērns frī kartupeļu vietā var izraudzīties burkānu nūjiņas, kā arī izvēlēties kādu no 10 dzērieniem un 3 saldajiem ēdieniem. Happy Meal komplekti jūsu bērnam piedāvā 240 dažādas ēdienu kombinācijas.

›   "Jūsu saldajos ēdienos ir pārāk daudz cukura"

Katrā Happy Meal komplektā kā desertu var izraudzīties svaigus ābolus, tādējādi panākot pareizo uzturvielu līdzsvaru ikvienā maltītē. 

›   "Mūsdienās bērni McDonald’s restorānos  ēd pārāk bieži"

Pēc mūsu aplēsēm bērni vecumā no 3 līdz 8 gadiem mūsu restorānus apmeklē vidēji reizi 2-3 nedēļās.