You are here

Kartupeļi

Labi frī no labiem kartupeļiem

Musu kartupeļi frī tiek gatavoti no augstākās šķiras kartupeļiem, kas tiek cepti 100% augu eļļā, jo tikai tā mēs varam nodrošināt frī ar zeltainu un kraukšķīgu garoziņu un mīkstu, gaisīgu iekšpusi. Piedevām McDonald’s uzrauga, lai visos sagatavošanas posmos tiktu ievērotas veselības un drošības normas - sākot no audzēšanas un uzglabāšanas apstākļiem, un beidzot ar ražošanas standartiem, transporta metodēm un noliktavām ikvienā mūsu filiālē. 

Mēs regulāri ņemam paraugus pie mūsu kartupeļu audzētājiem, lai nodrošinātu augstāko kvalitātes standartu ievērošanu. Ceļā no vienkārša bumbuļa līdz frī kartupeļiem kādā no McDonald’s restorāniem tiek veiktas vairāk nekā 50 kvalitātes pārbaudes. 

Kolīdz kartupeļi nonāk pārstrādes rūpnīcā, tiek veikta kvalitātes pārbaude. Pēc tam kartupeļi tiek mazgāti ar augstspiediena ūdensstrūklu un mizoti, izmantojiot tvaiku. Pēc tam tie vēlreiz tiek mazgāti, žāvēti un pirms sagriešanas salmiņos - manuāli pārbaudīti. Jau sagrieztie kartupeļi tiek automātiski šķiroti, pārāk īsie salmiņi tiek brāķēti. Pēc tam kartupeļi tiek tvaicēti, un tādējādi tie iegūst raksturīgi vienmērīgo krāsu un struktūru. Kad kartupeļi nožuvuši, tie tiek cepti augu eļļā, atdzesēti, sasaldēti, iesaiņoti un transportēti uz noliktavu.