You are here

INTERAKTĪVĀS DIGITĀLĀS GRĀMATAS

JO VAIRĀK LASI, JO VAIRĀK PATĪK

Mēs piedāvājam izglītojošas un izklaidējošas digitālās grāmatas  bez maksas, katru mēnesi izlaižot pa vienai digitālai grāmatai.

Jautrā lasīšana!

Interaktīvās digitālās grāmatas ir brīnišķīga iespēja jūsu bērniem piedalīties aizraujošajā pasaulē, ko viņi piedzīvo. Jo vairāk labu grāmatu bērniem būs pieejams, jo priecīgāki un gudrāki viņi kļūst. McDonald's ar interaktīvajām digitālajām grāmatām vēlas padarīt lasīšanu patiesi jautru, piedāvājot dažādas interesantas tēmas. Mums palīgā ir  nākusi Dorling Kindersley godalgotā izdevniecība, kuras plašais bērnu literatūras klāsts sniedz  augstvērtīgu saturu un fantastiskas ilustrācijas lieliskā izpildījumā.

KAS IR INTERAKTĪVĀS DIGITĀLĀS GRĀMATAS? KĀDI GRĀMATAS ELEMENTI IR INTERAKTĪVI?

Mēs dēvējam šīs grāmatas par Interaktīvajām digitālajām grāmatām, nevis par e-grāmatām,   tāpēc, ka e-grāmatas ne vienmēr ir interaktīvas. Mūsu grāmatām ir tādas funkcijas kā puzles, animācijas,  pārsteigumu logi, viktorīnas, attēlu palielināšana, attēlu galerijas,  skaņu efekti un mūzika – viss ir veidots tā, lai bērniem būtu interesanti. Bērniem ir  iespēja radīt pašiem savas grāmatas ar Happy Studio, izmantojot tekstu, attēlus, animētus objektus un maināmus fonus. Kad grāmata pabeigta, bērns var to parādīt vecākiem, saglabāt to mājaslapā, lai rotaļātos ar to vēlāk vai arī to izdrukāt. Vecāki var  dalīties ar savu bērnu radošo veikumu arī sociālajos tīklos.

KĀ TAS DARBOJAS?

Interaktīvās digitālās grāmatas ir pieejamas uz dažādām platformām - uz viedtālruņiem un planšetdatoriem, kā arī internētā, izmantojot Happy Studio App un  HappyStudio.com.

Happy Studio dod iespēju ne tikai radīt, bet arī dalīties paveiktajā ar vecākiem vai izdrukāt bērnu radītās grāmatas ar “grāmatu radītājs” programmas palīdzību.

KĀ MCDONALD'S NODROŠINA TO, KA ŠĪS GRĀMATAS IR PIEMĒROTAS UN AKTUĀLAS BĒRNIEM?

Grāmatas ir veidotas rūpīgi konsultējoties ar McDonald’s Europe Digital Engagement Advisory Board, kas ir ekspertu panelis izglītības un mācību jautājumos. Viena no paneļa biedrēm ir profesore Andžela MakFārleina (Angela McFarlane), kas pēta izglītošanās iespējas ar datorspēļu palīdzību, un ir vieslektore izglītības programmā, kā arī mācību tehnoloģiju programmas vadītāja Bristoles universitātē. Profesors Toms Baranovskis (Tom Baranowski) vērtē un izstrādā programmas  bērnu uztura jautājumos. Viņš arī pēta literatūras ietekmi uz bērna uzvedību. Šie eksperti ir izvērtējuši katru elementu, nodrošinot to, ka grāmatas ir kvalitatīvas un bērniem piemērotas.

PRIVĀTO DATU DROŠĪBA INTERNETĀ

Rūpes par drošību internetā un datu privātumu ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm. Līdz ar to esam veikuši visus drošības pasākumus, lai bērnu darbība digitālajā vidē būtu droša, un personas dati tiek glabāti uz serveriem, kam neautorizēta pieeja nav iespējama.  Happystudio.com ir saņēmis  TRUSTe Web Privacy Seal  apbalvojumu. TRUSTe “drošības zīmogs” ir pasaulē atzīta un uzticama atbildīgas un drošas datu apstrādes zīme .