You are here

Biežāk uzdotie jautājumi Produktu kvalitāte

 • Kura ir jūsu visveselīgākā maltīte?

  Mēs uzskatām, ka visi mūsu produkti var kļūt par veselīga un sabalnsēta uztura daļu. Mēs esam apņēmušies mūsu klientiem Latvijā palīdzēt izdarīt apzinātu un līdzsvarotu ēdiena izvēli, sniedzot informāciju par tā uzturvērtību, kā arī uzrādīt pilnu sastāvdaļu sarakstu visiem mūsu produktiem.

  Uztura Informāciju var atrast šīs vietnes produktu aprakstu sadaļā.

 • No kurienes ir jūsu izmantotā liellopa gaļa?

  Visa liellopu gaļa, kas tiek pasniegta mūsu restorānos, šeit Latvijā, tiek audzēta Eiropā, pārsvarā- Polijas [OSI Food solution].

 • Kā McDonald’s nodrošina izejvielu kvalitāti?

  Mēs esam apņēmušies nodrošināt visu izejvielu vislabāko kvalitāti, ieviešot visiem mūsu piegādātājiem pastāvīgu kvalitātes auditu. Arī stingrā datorizētā produktu izsekošanas sistēma nodrošina iespēju pārbaudīt jebkuras izejvielas izcelsmi un izsekot tās ceļu mūsu loģistikas ķēdē. Šajā informācijas sistēmā mēs faktiski varam pārbaudīt, no kādiem kviešiem cepta konkrētā maizīte, kur tā cepta u.tml. Sistēma attiecas uz visām McDonald’s izmantotajām izejvielām.

 • Kā jūs restorānos nodrošināt higiēnu un pārtikas drošību?

  Visi mūsu ēdieni tiek gatavoti saskaņā ar stingriem higiēnas un pārtikas drošības noteikumiem. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā tas notiek, lūdzu apmeklējiet lapas "Aiz priekškara" un "Kvalitāte".

 • Kāda eļļa tiek izmantota jūsu restorānos? Vai tās sastāvā ir dzīvnieku tauki?

  Nevienā no mūsu produktiem netiek izmantoti dzīvnieku tauki. Mūsu cepamā eļļa ir speciāli sagatavots rapšu un saulespuķu eļļas maisījums. Tas ir rūpīgi attīrīts no visām mākslīgajām transtaukskābēm, atstājot tikai dabiskas izcelsmes taukskābes, kas veido 2% no kopējā eļļas apjoma. Pēdējo 8 gadu laikā taukskābju līmenis visos mūsu produktos ir samazināts no 30% līdz 2%.