You are here

Daudz laimes dzimšanas dienā!

Jūsu bērna dzimšanas dienas ballīte notiks McDonald’s restorānā!

Kā tas iespējams?

Izvēlieties vienu no dzimšanas dienas svinību tēmām un sarīkojiet savam bērnam neaizmirstamus svētkus!

Mēs zinām, ka šī īpašā diena ir aizraujošs notikums, un lai pārliecinātos, ka tas ir patiesi neaizmirstams, esam sarūpējuši dažādas jūsu bērna vecumam un interesēm atbilstošas tematiskas spēles un aktivitātes! Dzimšanas dienas svinībām Jūs kopā ar savu bērnu varat izvēlēties vienu no četrām tēmām: Mežonīgie džungļi, Kosmosa izgudrojumu laboratorija, Pasaku karaļvalsts, Noslēpumu osta.

Mūsu organizētās bērnu dzimšanas dienas svinības ir iemīļojuši arī vecāki, jo mēs rūpējamies par katru sīkumu visu svinību laikā tādējādi ļaujot pieaugušajiem ne par ko neraizēties un vienkārši izbaudīt svinības kopā ar saviem bērniem!

Mīļi aicinām jūs pavadīt šo īpašo brīdi kopā ar mums - un daudz laimes Jūsu jubilāriem!

 

Ballīte var sākties!

Mūsu jautrās svinības ilgst 2 stundas. Iesākumā mūsu pasākumu vadītājas sagaida bērnus un iepazīstina ar svinību tēmu. Pēc tam seko iesildīšanās spēles, visiem bērniem tiek pasniegti Happy Meal komplekti. Pēc maltītes bērni ir aicināti piedalīties dažādās tematiskās spēles, ko organizē mūsu pasākuma vadītājas. Visbeidzot, jubilāram tiek pasniegta McDonald's dzimšanas dienas torte.

Dzimšanas dienas svinību komplektā ietilpst rezervēta telpa kādā no McDonald’s restorāniem, pēc jūsu izvēles, īpašās svētku pases jūsu viesiem, svinību šķīvji, salvetes un cepurītes, kā arī tematiski dāvanu maisiņi. Mūsu ballītes ir ideāli piemērotas bērniem vecumā no 4 līdz 10 gadiem!

Dzimšanas dienas svinības McDonald’s restorānos maksā 6,40 eiro  par viesi (cenā iekļauts Happy Meal komplekts un pasākuma organizēšana). Jubilāram svinības ir par brīvu.

Dzimšanas dienas torte ir par papildu samaksu, sākot no 5,69 eiro un paredzēta 8 bērniem. Minimālais bērnu skaits svinībās ir 8. Vecākiem svinību laikā ir 30% atlaide visam ēdienkartes piedāvājumam.

Dzimšanas dienas svinības pieejamas šajos McDonald’s restorānos:

#Jelgava, Brīvības bulvāris 1, Jelgava

#ParkingPlace, Brīvības gatve 434a, Rīga

#Daugava, Krasta iela 101, Rīga

#Vienibas, Vienības gatve 115a, Rīga

#Imanta, Skandu iela 2, Rīga